Bestiář – nové rozšířené, revidované a ilustrované vydání

 

Milé děti,

toto je nová, vpravdě již hypertextová verze vašeho oblíbeného oddílového bestiáře, za jehož tištěnou verzi jistě rády zaplatíte vydavatelství a nakladatelství SBĚR s.r.n. spoustu cinkavých (přijímáme i kryté šeky, bankovní převody, papírové peníze a neznačené zlaté cihly) penízků. Jinak si vysledujeme vaši IP adresu a váš provozovatel připojení jednoho krásného rána zanikne doposud plně neobjasněným jevem, nazývaným mezi odborníky na paranormální jevy "spontánní vzplanutí" (v případě, že Zkoumal bude mít čas a náladu, může jít i o spontánní explozi). Ještě párkrát a nebudete mít kam chodit na Internet, tak si to dobře rozmyslete!

Tak a nyní již k obsahu samotného bestiáře: Staré vydání, které dobře znáte v tištěné podobě, bylo pečlivě revidováno, rozšířeno, ilustrováno a v této verzi dokonce doplněno o některá multimédia. I přes všechny tyto nové a úžasné změny se ale pochopitelně stále dozvíte, jak přežít v drsné české divočině (a občas i divočině přilehlých končin), se kterými tvory se můžete spřátelit, ale i jak se proti nim bránit.

Doufáme, že si z toho hodně zapamatujete a že životy mnoha našich externích spolupracovníků, položené za SBĚR v džunglích středního Povltaví, vichřicí zmáhaných divokých horách Oravských, bahnitých stokách rozbujelých velkoměst a putykách nejrůznějších cenových kategorií tak nepřijdou nazmar.